معمولی پرسپولیس آزادی حسین هدایتی

معمولی: پرسپولیس آزادی حسین هدایتی

گت بلاگز اخبار حوادث سر بریده شده است مرد کرمانی به حرف آمد

مردی را به بیمارستان دکتر رشید فرخی کرمان بردند که قسمت زیرین گلوی او به نحوه رقت انگیزی با کارد بریده شده است بود و مجروح به زحمت از محل بریدگی گلو نفس می کشید

سر بریده شده است مرد کرمانی به حرف آمد

عبارات مهم : جراحی

مردی را به بیمارستان دکتر رشید فرخی کرمان بردند که قسمت زیرین گلوی او به نحوه رقت انگیزی با کارد بریده شده است بود و مجروح به زحمت از محل بریدگی گلو نفس می کشید.

به گزارش برنا؛ این مرد که همت نام دارد در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار داده شد و خوشبختانه اصلاح یافت و زندگی دوباره ای را شروع کرد.

همسر این مرد که خورشید نام دارد می گفت: دو روز پیش همت جهت انجام کاری از منزل بیرون رفت ولی دیگر بازنگشت. در این مدت من و افراد خانواده ام، سراسر قریه جمیل آباد بافت را که در آنجا سکونت داریم جستجو کردیم و بالاخره جسد نیمه جان او را در دامنه کوهی که کنار قریه واقع است پیدا کردیم و به منزل بردیم.

سر بریده شده است مرد کرمانی به حرف آمد

در آن موقع همت بیهوش بود و از محل جراحت گلوی او که به طور وحشتناکی با کارد بریده شده است بود خون می ریخت و بیچاره شوهرم به زحمت از محل بریدگی گلو نفس می کشید! بعد از چند دقیقه چشم هایش را نیمه باز کرد و با زحمت زیاد گفت: مرا علی و محمد به کوه بردند و به این روزم انداختند! و من می دانستم این دو نفر که زیر دست شوهرم کار می کردند او را به کوه برده و به قصد قتل سرش را بریده اند! بلافاصله همت را با کمک ماموران ژاندارمری بافت به سیرجان بردیم و از آنجا به کرمان انتقال دادیم و خوشبختانه وی در بیمارستان دکتر رشید فرخی تحت جراحی قرار داده شد و معالجه شد. حال این مرد خوب شد و ماموران 2 مرد دیگر را دستگیر کردند.

واژه های کلیدی: جراحی | کرمان | عمل جراحی | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs