معمولی پرسپولیس آزادی حسین هدایتی

معمولی: پرسپولیس آزادی حسین هدایتی

گت بلاگز اخبار حوادث فرجام شوم شوهرکشی

«خبرجنوب» نوشت: پیگیری به این پرونده از زمانی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان بوانات قرار داده شد که مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 این شهر تماس گرفت و از وقو

فرجام شوم شوهرکشی

عبارات مهم : بخاری

زنی که متهم به قتل همسرش در بوانات است جهت بار دوم به قصاص محکوم شد.

«خبرجنوب» نوشت: پیگیری به این پرونده از زمانی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان بوانات قرار داده شد که مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 این شهر تماس گرفت و از وقوع آتش سوزی در منزل همسایه ارزش خبر داد.

در ادامه ماموران انتظامی و آتش نشانی در محل حاضر شده است و بعد از دقایقی شعله های آتش را خاموش کردند. در بازرسی از خانه، آتش نشانان با مرد سوختهای روبه رو شدند از این رو وی را به بیمارستان انتقال یافته کردند ولی در حالی که چند ساعت زیاد از این ماجرا نمی گذشت وی در بیمارستان جان خود را از دست داد. بعد از فوت این مرد جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته شد و بازپرس جنایی از آتش نشانان خواست علت آتش سوزی را مشخص کنند.

فرجام شوم شوهرکشی

با گذشت چند روز از ماجرا، آتش نشانان در گزارش خود اعلام کردند، آتش سوزی عمدی بوده هست. با کشف این سرنخ، روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و کارآگاهان جنایی جهت رازگشایی این جنایت وارد عمل شدند. ماموران در این مرحله از تحقیقات به سرنخهایی دست یافتند که نشان می داد همسر مقتول در این جنایت نقش داشته بنابراین با هماهنگی قضایی زن جوان را بازداشت کردند.

زن جوان در بازجویی های اولیه به قتل اعتراف کرد و مدعی شد به علت اختلافات خانوادگی دست به جنایت زده است .

«خبرجنوب» نوشت: پیگیری به این پرونده از زمانی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان بوانات قرار داده شد که مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 این شهر تماس گرفت و از وقو

وي در ادامه تحقیقات گفت: سه ساله بودم که پدرم را از دست دادم. بعد از فوت پدرم شرایط زندگی برایمان سخت شد به گونه ای که مادرم جهت تامین مخارج زندگی من و خودش با مسئله روبه رو بود. به هر مشکل بود روزگارمان سپری می شد تا اینکه مادرم با کار کردن در منزل های مردم خرج تحصیل مرا تامین کرد.

وی ادامه داد: به هر مشکل بود از دانشگاه در رشته روانشناسی فارغ التحصیل شدم و توانستم در یک ارگان دولتی مشغول به کار شوم.

در این میان خواستگارهای زیادی داشتم تا اینکه با همسرم ازدواج کردم. اوایل زندگی یکسان با یکدیگر مشکلی نداشتیم ولی بعد از گذشت چند ماه درگیری و اختلافات ما زیاد شد. او از من درخواست های غیر منطقی داشت و من قادر به برآورده کردن آنها نبودم. در این مدت صاحب دو فرزند که یکی پسر و دیگری دختر هست، شدم. در حال حاضر دخترم چهار ساله و پسرم 10 ساله هست. چندین سال در شیراز زندگیمی کردیم و به خاطر رفتارهای همسرم حتی چندین بار درخواست طلاق دادم ولی او حاضر به این کار نبود. شرایط زندگی آنقدر سخت شده است بود که چندی قبل به شهر خودمان برگشتیم.

فرجام شوم شوهرکشی

این زن افزود: جهت اینکه همسرم مرا اذیت نکند نامهای نوشته و از او خواستم با زن دیگری ازدواج کند ولی او توجه نمی کرد. با کارهایش علاوه بر اینکه مرا اذیت میکرد مادر پیرم را که تک و تنها نیز بود آزار می داد. از دو سال قبل تصمیم گرفته بودم که او را بکشم. روز جنایت با او دعوایم شد. بعد از خوردن ناهار برابر بخاری که شیشه اش شکسته بود دراز کشید.

موقعیت مناسبی بود جهت اینکه او را بکشم. دو فرزندم را به منزل مادرم برده و برگشتم. او برابر بخاری خوابیده بود. من هم بنزینی را که از قبل تهیه کرده بودم روی او ریخته و در چند ثانیه شعله های آتش از بخاری به سمت همسرم کشیده شد.

«خبرجنوب» نوشت: پیگیری به این پرونده از زمانی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان بوانات قرار داده شد که مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 این شهر تماس گرفت و از وقو

در حال فرار بودم که صدای سوختم سوختم را شنیدم. او در حالی که می دوید خودش را درون هوا آب برابر منزلمان انداخت ولی بی فایده بود و به علت سوختگی شدید در بیمارستان فوت کرد.

اين زن مدعی شد که در این چند سال با خانواده شوهرش ارتباطی نداشته هست. در حال حاضر دو کودک این زن نزد خانواده شوهرش نگهداری میشوند. این پرونده با صدو رکیفرخواست به دادگاه ارسال شد. در جلسه دادگاه نماینده دادستان به قرائت متن کیفرخواست پرداخت و خواستار قصاص متهم شد. سپس اولیای دم نیز درخواست خود را مطرح کردند. در ادامه این زن به دفاع از خود پرداخت و مدعی شد که به علت اختلافات خانوادگی دست به جنایت زده هست. بدهید ترتیب حکم قصاص وی صادر و پرونده به دیوانعالی کشور ارسال شد ولی این حکم در دیوانعالی کشور رد شد. بار دیگر این زن در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار داده شد و به قصاص محکوم شد.

فرجام شوم شوهرکشی

واژه های کلیدی: بخاری | جنایت | زندگی | پرونده | درخواست طلاق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs