معمولی پرسپولیس آزادی حسین هدایتی

معمولی: پرسپولیس آزادی حسین هدایتی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اعتراض مسعود جعفری‌جوزانی به مافیا!

مافیای پخش فیلم در سینمای کشور عزیزمان ایران که درحال حاضر سال هاست صدای شماری از معتبرترین فعالان سینمای کشور عزیزمان ایران را درآورده، سال به سال بر نفوذش ب

اعتراض مسعود جعفری‌جوزانی به مافیا!

اعتراض مسعود جعفری جوزانی به مافیا!

عبارات مهم : ایران

مافیای پخش فیلم در سینمای کشور عزیزمان ایران که درحال حاضر سال هاست صدای شماری از معتبرترین فعالان سینمای کشور عزیزمان ایران را درآورده، سال به سال بر نفوذش بر سینمای کشور عزیزمان ایران می افزاید.

اعتراض مسعود جعفری‌جوزانی به مافیا!

به خصوص اتفاقات سال های اخیر که به باقی ماندن تنها چهار دفتر پخش فیلم فعال انجامیده، بر دامنه گستردگی و فراگیری اعتراضات افزوده هست. یکی از بروزترین معترضان این قضیه مسعود جعفری جوزانی است که البته خود نیز مدیرعامل یکی از دفاتر پخش فیلم های سینمایی است.

او دراین باره می گوید: بعضی از افراد با زدوبند ٢٨ دفتر سینمایی را تعطیل کردند و امروز فقط چهار دفتر سینمایی وجود دارد که همه چیز در حوزه سینما را در دست گرفته اند. اینها که با لابی خود در سینماها هم شریک شده است و همه چیز را در دست گرفته اند، پا را حتی فراتر هم قرار داده و تولیدکنندگان را ترساندن می کنند تا آنچه آنها می گویند را تولید کنند؛ وگرنه با سیستم پخشی که در دست دارند، جلوی اکران موفق فیلم را می گیرند.

مافیای پخش فیلم در سینمای کشور عزیزمان ایران که درحال حاضر سال هاست صدای شماری از معتبرترین فعالان سینمای کشور عزیزمان ایران را درآورده، سال به سال بر نفوذش ب

جوزانی که در کارنامه اش فیلم هایی چون شیرسنگی، بلوغ و کشور عزیزمان ایران برگر را دارد، راجع به آثار جدی که در این مدت همواره به حاشیه رانده شده است اند، می گوید که مردم این گونه آثار را دوست دارند، ولی این آثار متاسفانه در سال های اخیر قربانی بعضی سودجویان شده است اند: آنچه امروز در سینما می بینیم، سلیقه این افراد است که با نظر های خود سفارش می دهند و با هر نوع دیگری از سینما مقابله می کنند. جوزانی اعتقاد دارد که با ادامه این روند وضع سینما روزبه روز بدتر خواهد شد.

شهروند

واژه های کلیدی: ایران | سینما | اعتراض | جوزانی | اعتراض | سینمای | سینمایی | اعتراضات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs